Úvod

Výrobky

Služby

Prodej

Galerie

Kontakty

Odkazy

 

Otvírací doba je od
8 do 16 po-pá.
 
V pondělí je úřední den.
V ostatní dny je velká pravděpodobnost nepřítomnosti v provozovně.
V letních měsících doporučujeme nejprve  telefonický kontakt.
 
Po domluvě možná
schůzka i kdykoliv jindy.
 
Milan Lukeš
tel. 603 167 335
email:
kamenlukes@seznam.cz
 
MAPA
 
SEO

 

 

NAVRCHOLU.cz

webmaster:
jamesi@seznam.cz
 
Copyright © 2010 Kamenictví Lukeš

PRODEJ

Zprostředkováváme prodej doplňků, pro pomníky, hroby a všeobecně hřbitovní architekturu jako jsou vázy, lampy, bronzové písmo a ozdobné ornamenty.

VÁZYBronzová váza

Váza není nezbytný doplněk na pomník, je to pouze Kamennná vázaprostředek pro jeho zkrášlení, který s květinou dokáže dotvořit celkový vjem jako velmi pozitivní. K pomníkům z přírodního kamene doporučujeme dle textury materiálu buď vázy taktéž z přírodního kamene, nebo z bronzové slitiny. K pomníkům z umělého kamene /teraca/ se naopak hodí vázy z leštěného  nerezového plechu. Do všech typů váz jsou použity plastové vložky jenž slouží jako zásobník vody pro rostlinu. 

LAMPY

Lampu naopak doporučujeme ke všem typům pomníků.Kamenná lampa Kamenná lampaPoužitím lampy a vhodného typu svítidla se zamezí pozdějšímu znehodnocení povrchů jakéhokoliv typu materiálu. Jedná se o případy jako např. vlivem větru převržení kalíšku svíčky s roztopeným voskem – vosk zejména na umělém kameni zanechá takřka neodstranitelné stopy. Na kameni přírodním nezpůsobí takové škody, ale i na něm zůstanou viditelné pozůstatky po takovéto nehodě. Lampy jsou také z různých druhů materiálu, ať již se jedná o přírodní kámen, nerezový plech či bronzové slitiny.

BRONZOVÉ PÍSMO A OZDOBNÉ ORNAMENTY

Bronzová růžePísmo a ornamenty z bronzové slitiny jsou elegantním doplňkem na pomníky, hroby a hřbitovní architekturu. Písmo různých typů a velikostí vyhovuje všem typům a tvarům náhrobků. Ornamenty jsou tvarů od malých růžiček přes bysty svatých až po malé sošky. Bronzové písmo i ornamenty nejen dodáme, ale i připevníme na určenou plochu.

 

Zákazníkovy vždy doporučíme vhodný materiál a tvar pro dané použití s ohledem na barevný systém a prostorové rozložení pomníku.